Tüm Ürünlerimiz

DekaTekstil

DOĞAL TERMOTERAPİ YASTIKLARI


ÇAVDARLI KUŞAKŞekli; bel bölgesinde kullanım için özel olarak tasarlanmış, içerisinde temizlenmiş ve ilaçlanmış doğal çavdar bulunan termoterapi yastığıdır. Ölçüleri; 50x20cm ve 810gr ağırlığındadır. Bele bağlayabilmek için kemerleri bulunur.

ÇAVDARLI OMUZLUKŞekli; omuzda kullanım için özel olarak tasarlanmış, içerisinde temizlenmiş ve ilaçlanmış doğal çavdar bulunan termoterapi yastığıdır. Ölçüleri; 50x20cm ve 950gr ağırlığındadır..

KİRAZ ÇEKİRDEKLİ YASTIKElenmiş ve temizlenmiş kiraz çekirdeğinin, kare kılıf içerisine doldurulmasıyla üretilir. Kılıf ölçüleri isteğe göre değişebilmekte, genel ürün ölçümüz 21x21cm ve 320gr ağırlığındadır.

ÇAVDARLI YASTIKIsı tutma katsayısı en yüksek tahıl ürünlerinden biri olan çavdarın, temizlenip ilaçlanarak dikdörtgen bir kılıf içerisine doldurulması ile hazırlanan genel kullanım yastığıdır. Ölçüleri isteğe göre değişebilmekle birlikte, genel ölçüleri 20x53cm ve 850gr ağırlığındadır.

VAKUMLU AROMATİK ÇAVDARLI YASTIKÜrün; çavdarın, belli oranda baharatlarla harman edilerek yastık içine konulmasıyla üretiliyor. Ürünün aromatik kokusunu kaybetmemesini sağlamak için ambalajı vakumlanarak satışa sunulmaktadır. Ürün ölçüleri; 16x45cm ve 650gr ağırlığındadır. İçeriğindeki baharat karışımı %6 civarındadır. (Okaliptüs, Biberiye, Lavanta, Nane)